Q. Chciałbym stronę WWW, czy jesteście mi w stanie pomóc?

TAk, jesteśmy w stanie.

Możemy również zaoferować kompleksową obsługę przez zakup domen'y, hosting na naszych serwerach a kończąć na przygotowaniu samego serwisu WWW

często zadawane pytania

Poniżej znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania z jakimi się spotkaliśmy. Mamy nadzieję że odpowiedzi tu zawarte będą dla Państwa wyczerpujące. W przeciwnym przypadku prosimy o kontakt.

Uważamy że umowa outsourcingu a taką jest umowa serwisowa ma odciążyć Państwa od zajmowaniem się tymi elementami działalności, które nie mają bezpośredniego przełożenia na Państwa działalność.

Bardzo często zdarza się że pracownicy zwracają się do Państwa z problemami które uniemożliwiają im codzienną prace a które dla Państwa są drugo planowe. Wy jednak musiecie je rozwiązać przez co nie macie wystarczająco dużo czasu na najważniejsze zajęcia.
Celem umowy jest pełna opieka nad infrastrukturą IT firmy (od kabelka przez stację roboczą a na serwerze kończąc) w takim stopniu aby ewentualne problemy nie były dla Państwa widoczne.

Dlatego też z chwilą podpisania umowy m.innymi prosimy Państwa ale i pracowników aby wszelkie problemy czy niedogodności związane z komputerem, telefonem, drukarka czy programem były zgłaszane bezpośrednio do nas. W ten spoób bardzo często możemy pomoc nawet telefonicznie, a jeśli nie jest to możliwa pomoc zdalna to przyjedziemy, jeśli tego wymaga sytuacja .

Głównym celem umowy jest też zapobieganie sytuacjom kryzysowaym, a nie tylko doraźne gaszenie pożarów.

Oczywiście. Znajdzie Państwo w naszje ofercie pełne spektrum tego typu programów. Polecamy jednak programy firmy Procent ktore przejeła programy firmy Programer.
Pełen opis programów znajdziecie Państwo pod tym linkiem.

TAk, jesteśmy w stanie.

Możemy również zaoferować kompleksową obsługę przez zakup domen'y, hosting na naszych serwerach a kończąć na przygotowaniu samego serwisu WWW
Oczywiście. Jesteśmy w stanie pomoc w Państwa problemie. W naszym portfolio mamy systemy cctv oraz systemy alarmowe firmy Satel.
Zapraszamy do kontaktu, przygotujemy kompleksową wycenę.
Dobrze Państwo trafiliście. Oczywiście możecie u nas kupić markowy komputer. Liste tylko wybranych producentów z naszej oferty znajdziecie Państwo tutaj.

Oczywiście. Jeśli będzie taka potrzeba możemy przedstawić Państwu odpowiednie referencje

Tak. Pełny i ciągle rozwijany FAQ dla programu Handel i Magazyn znajdziecie Państwo pod tym linkiem FAQ Handel