Nasz zespół

Ciągle się rozwijamy więc może się zdarzyć że lista nie jest już aktualna )...
Mariusz

Właściciel i jeden z współżałożycieli firmy IT4YOU. Chętnie pomaga i słuzy wiedzą. Uwielbia "dłubać" w elektronice dzięki czemu naprawia to co się popsuło. Wspiera Państwa w codziennych problemach. Hobby to:

Grzegorz

Właściciel i jeden z współżałożycieli firmy IT4YOU. Możecie się Państwo spodziewać, że w przypadku awarii odwiedzi Państwa. Pomoże, doradzi. Uwielbia święty spokój ;)) ale tego ma naprawdę niewiele. Stara się aktywnie spędzać wolny czas czy to na rowerze, basenie lub grając w ping-ponga. Jego pasją jest budownictwo. Nie unika trudnych wyzwań..

Krzysztof

Uzdolniony programista. Dzieki ogromnej praktyce spełnia nie małe oczekiwania Państwo jesli chodzi o dedykowane aplikacje. Specjalizuje się w aplikacjach webowych używając nowych technik programowania.

Małgosia

Utalentowany grafik i developer. Mimo młodego wieku ma ogromne doświedczenie ktorym nas dzielnie wpiera przy tworzeniu witryn i serwisów WWW. profesjonalne podejście, doświadczenie oraz zmysł etetyki to jest co na pewno Państwo decenicie.

Diana

Z Dianą macie Państwo najmniej styczności. Ona jest naszym wewnetrznym wspoarciem, bez niej nie powstały by tak szybko oferty, FV oraz inne "papierki" bez ktorych w obecnych czasach po prostu nie da się żyć. Gorąco nas wspiera w codziennej walce.

Jarek

Administrator i specjalista od zadań niemożliwych. Posiada liczne certyfikaty w tym Inżyniera Microsoftu. Z zamiłowania nurek a w zimie uwielbia snowbord.